Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Ogłoszenia archiwalne

Artykuły

 • KONKURS OFERT

  Dyrektor Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie ogłasza konkurs ofert na:

  „Udzielanie świadczeń medycznych w Samodzielnym Publicznym Pogotowiu Ratunkowym w Krośnie przez lekarzy wykonujących zawód w ramach indywidualnej praktyki lub indywidualnej specjalistycznej praktyki na zasadach określonych w odrębnych przepisach”

  Umowa może być zawarta na okres od 01.03.2021 r. do czasu trwania kontraktu z NFZ na ratownictwo medyczne.

  OGŁOSZENIE O WYNIKACH KONKURSU

  na „Udzielanie świadczeń medycznych w Samodzielnym Publicznym Pogotowiu Ratunkowym w Krośnie przez lekarzy wykonujących zawód w ramach indywidualnej praktyki lub indywidualnej specjalistycznej praktyki na zasadach określonych w odrębnych przepisach”

  Czytaj Więcej o: KONKURS OFERT
 • OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO

  Dyrektor Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie ogłasza nabór na stanowiska:

  • ratownika medycznego,
  • ratownika medycznego z kwalifikacjami do prowadzenia pojazdu uprzywilejowanego,
  • ratownika medycznego posiadającego kwalifikacje do pełnienia funkcji kierownika zespołu.

  Niezbędne wymagania dla kandydatów, wymagane dokumenty oraz warunki i miejsce zatrudnienia do pobrania (format .pdf)

  Ofertę i wszystkie wymagane dokumenty należy złożyć osobiście lub przesłać na adres Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie, ul. Grodzka 45 w zamkniętej kopercie z dopiskiem ” Nabór na stanowisko ratownika medycznego” do dnia 04.02.2021 r. budynek SPPR w Krośnie, ul Grodzka 45, pokój nr 15.

  INFORMACJA O WYNIKACH NABORU

  na wolne stanowisko : ratownik medyczny, ratownik medyczny z kwalifikacjami do prowadzenia pojazdu uprzywilejowanego, ratownik medyczny posiadający kwalifikacje do pełnienia funkcji kierownika zespołu do pobrania poniżej (format pliku .pdf)

  Czytaj Więcej o: OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO
 • ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA OD VIVO! KROSNO

  VIVO! Krosno aktywnie zaangażowało się w walkę z pandemią. Centrum Handlowe regularnie wspiera także lokalne służby medyczne. Oprócz niezbędnego sprzętu ochronnego i dezynfekcyjnego, pracownicy Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie otrzymali od Centrum Handlowego VIVO! Krosno świąteczną niespodziankę.

  Karty Podarunkowe od VIVO Krosno to forma podziękowania Centrum Handlowego za zaangażowanie wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie w walce z epidemią koronawirusa oraz dbanie o zdrowie i życie lokalnej społeczności. Każda ze 156 Kart Podarunkowych ma wartość 200 zł. Karty są ważne przez 12 miesięcy i mogą być wykorzystane we wszystkich sklepach i punktach usługowych znajdujących się na terenie Centrum Handlowego. Przekazania Kart Podarunkowych dokonała Pani Dyrektor Centrum Handlowego VIVO! Krosno – Izabela Malecha.
  Łączna wartość Kart to ponad 31 000 zł. Dziękujemy.

  Czytaj Więcej o: ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA OD VIVO! KROSNO

Metryczka

Metryczka
Wytworzono: 2021-07-05 09:22 przez:
Opublikowano: 2021-07-05 09:22 przez:
Podmiot udostępniający: Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie
Odwiedziny: 1051

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.